A Beko sajnos teljesen ellenállt, csak három gomb van az előlapján, ezekkel a csatornák válthatóak vagy a hangerő módósítható. A Goldstar tesztelve Atari 2600 Centipede játékkal, sajnos a hangot nem sikerült behozni, hangnorma váltást nem találtam.
Scarton DVD felvevővel teszteltem, egyik esetben sem jött be a várható kép, csak furcsa csíkozódás, mintha a WSYNC el lenne csúszva nem kicsit.
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2019-11-27 10:49 .
2019. november 6., szerda
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése