Kihasználatlanság miatt megválnék ettől, a januárban a teleshopból vásárolt elektromos sütőtől. A vásárlás után ki lett próbálva 4 alkalomal, de azóta csak porosodik kihasználatlanul, mert nem láttam benne fantáziát. Talán más valaki jobban értékeli majd a készüléket, mint én. Minden tartozéka hiánytalanul megvan.
A képek között szerepel a számla is, melyen látható a vásárlás időpontja.
Ha nagyon muszáj postázpom, de jobb lenne a személyes átvétel, mert elég méretes dobozban van.
Jelenlegi ára: 25 000 Ft
Az aukció vége: 2020-06-04 00:13 .
2020. június 3., szerda
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése