Sziasztok. mire elővettük már kicsi lett , teljesen új címkés
Kiárusítás!!!!! !!!! Nyárra egy kisbaba jön hozzánk, kell a hely. Minden kicsi holmit felteszek. Olcsó áron, hogy tényleg elmenjen.
Csak a családunkban feleslegessé vált ruhákat és lábbeliket, időnként gyerek játékokat , könyveket árulom.
Nem vagyok kereskedő, így csak azt tudom feltenni amit már a gyermekem, vagy mi már nem használunk
Nincs házi állatunk és nem dohányzunk.
Kérlek nézd meg a képeket kinagyítva és olvasd el a méreteket.
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2021-11-23 17:53 .
2021. november 23., kedd
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése